Pousada Cantinho Da Vovo
Gästerna på hotellet Pousada Cantinho Da Vovo Trindade kan besöka the Divine Eternal Father Basilica Shrine, som ligger mindre än 8 minuter bort till fots.
Trindades centrum kan nås på 15 minuters promenad, och Municipal Park Lara Guimaraes ligger cirka 1 km bort. Gästerna kommer att befinna sig ungefär 25 minuter till fots från Igreja Santa Luzia. Inom 2 km från hotellet hittar gästerna Trinity Portal.
Det finns Casa Do Caldo och Kyume Sushi inom 5 minuters promenad från Pousada Cantinho Da Vovo i Trindade.
- Lokala sevärdheter
- Trindade Municipal Lake1 km
- Santuário Basílica do Divino Pai Eterno550 m
- Golfinho900 m
- Nossa Senhora Aparecida700 m
- Municipal Park Lara Guimaraes800 m
- Miracles Room450 m
- Cineteatro Pai Eterno1,3 km
- the Divine Eternal Father Basilica Shrine550 m
- Igreja Matriz de Trindade1,4 km
- Flygplatser
- Santa Genoveva/Goiania flygplats33 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Rökfria rum
- Husdjur tillåtna
Hotellregler
Vanliga frågor
- 🌇
Hur lång tid tar det att ta sig till centrum från hotellet Pousada Cantinho Da Vovo?
Det tar 15 minuter till fots att komma från hotellet Pousada Cantinho Da Vovo till centrum. - 🕗
Vilken tid ska vi checka ut från vårt rum på hotellet Pousada Cantinho Da Vovo?
Gästerna på hotellet Pousada Cantinho Da Vovo måste checka ut vid 14:00. - 💵
Vad är priset för ett rum på hotellet Pousada Cantinho Da Vovo?
Det genomsnittliga priset för ett rum i hotellet Pousada Cantinho Da Vovo är 29$. För särskild information vänligen kontakta hotellets personal. - 🚪
Vilka rumstyper finns tillgängliga på hotellet Pousada Cantinho Da Vovo?
Hotellet Pousada Cantinho Da Vovo erbjuder Rum med King size-säng och Trebäddsrum att välja mellan.